У столиці Австралії дозволили вживання марихуани

Закон дозволяє мати до 50 грамів канабісу та максимум чотири рослини на кожне домогосподарство.

В австралійській столиці Канберрі прийняли законопроект про легалізацію марихуани для власного використання. Про це повідомляє місцевий телеканал АВС.

“Закони (ACT) прийняті на законодавчому зборах сьогодні вдень, дозволяють мати до 50 грамів канабісу. – ред.) на людину і максимум чотири рослини на кожне домогосподарство. Вони вступлять в силу з 31 січня 2020 року”, – йдеться в повідомленні.

При цьому вирощувати рослини можна буде тільки в закритих приміщеннях, а вживати марихуану в громадських місцях або поруч з дітьми заборонено.

Одночасно зазначається, що прийнятий закон суперечить національному закону про наркотики, яким володіння марихуаною заборонено. Тому поліція зберігає за собою право заарештовувати і звинувачувати когось з каннабісом у відповідності з цими законами.

На даний момент австралійські законодавці допрацьовують законопроект.

Раніше повідомлялося, що в Нью-Йорку дозволили вживання марихуани. Жителі штату можуть вживати і зберігати до 60 грамів канабісу. У разі, якщо кількість знайденого при обшуку марихуани перевищить 140 гр, її власник заплатить штраф.

Нагадаємо, в Україні легалізацію медичної марихуани підтримує більше половини громадян.