У США дитина викрав машину і поїхав жити до чоловіка з соцмережі

Хлопчик проїхав 320 кілометрів за кермом, щоб жити з чоловіком з соцмережі. Дитина не доїхав до свого “друга”, так як на планшеті батька перестав працювати GPS-сигнал.

У США 11-річний хлопчик проїхав за кермом більше 320 кілометрів через американський штат Південна Кароліна, щоб зустрітися з незнайомцем, з яким він познайомився через додаток Snapchat. Про це повідомляє CNN з посиланням на поліцію міста Чарлстон

Після трьох годин їзди хлопчик попросив допомоги у поліцейського. Дитина розповів офіцерові, що взяв машину свого брата, щоб поїхати з рідного міста Симпсонвиль в Чарлстон, де хотів жити з “невідомим чоловіком, якого зустрів у Snapchat”.

Але коли хлопчик втратив GPS-сигнал на планшеті батька, він не зміг відновити адресу цієї людини. Дитина зміг назвати поліцейському своє ім’я, ім’я отця і свій мобільний телефон. Пізніше він з’єднався зі своєю сім’єю.

Поліція почала розслідування відносно невідомого чоловіка, до якого їхав хлопчик. Нагадаємо, повідомлення в Snapchat видаляються після їх прочитання.

“Я хотів би, щоб сьогодні ввечері, прямо зараз, всі, хто це дивиться, хто є батьком дитини, особливо 11-річного, сісти з вашим 11-річною дитиною, просто зараз, в цей момент, і поговорити про те, що робити в соціальних мережах, про небезпеку, про переваги і речі, про які ми, як батьки, повинні говорити кожен день”, – заявив в ефірі телеканалу керівник поліції Чарлстона Лютер Рейнольдс.

Раніше повідомлялося, що в Києві зловили ексгібіціоніста, який переслідував дітей. Чоловік демонстрував свої статеві органи на території двох дитячих лікарень. Його затримали відвідувачі.

Нагадаємо, в Києві директор лялькового театру розбещував дівчинку. Його запросили на дитячий день народження в якості аніматора.