США розширили санкції проти Росії через Сирії

Мінфін США включив до санкційний список трьох громадян Росії, а також п’ять суден за постачання палива Збройним силам РФ в Сирії.

Міністерство фінансів США в четвер, 26 вересня, оголосив про введення санкцій відносно трьох російських громадян, які працюють на компанію Совфрахт, а також п’яти суден.

Санкції вводяться за постачання палива Збройним силам Росії в Сирії.

Зокрема, під санкції потрапили фірма Maritime Assistance, яка, як мовиться в повідомленні Мінфіну США, є “підставною компанією” Совфрахта, а також її співробітники Іван Окостів, Карен Степанян та Ілля Логінов. У чорний список також внесені суду Язь, Сиг, Судак, Пасат і ВІД-2077.

У заяві Мінфіну говориться, що таким чином ліквідували “схему обходу санкцій”, спрямовану на сприяння “постачання авіаційного палива російським силам, чинним в Сирії”.

У МЗС Росії нові санкції назвали абсолютно неприйнятними, повідомляє ТАСС.

“Це, мабуть, продовження старої американської політики, яка заснована на односторонніх санкцій, національних санкції, які ми вважаємо абсолютно неприйнятними”, – сказав заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Вершинін.

Нагадаємо, 26 серпня набув чинності другий пакет санкцій США відносно Росії у справі про отруєння в британському Солсбері екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

А 12 вересня ЄС продовжив на півроку індивідуальні санкції проти Росії.