Лавров висловився про формулою Штайнмайера

Лавров розкрив своє бачення формули Штайнамайера

Сергій Лавров стверджує, що вибори на непідконтрольною владі частини Донбасу повинні відбутися з урахуванням думки самопроголошених республік”.

Глава Мзс Росії Сергій Лавров заявив, що вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей повинні відбутися у відповідності з Конституцією України, але заявив, що має бути ще “враховано думку” влади так званих “ДНР” і “ЛНР”. окупаційних властей цих районів. Про це він заявив в інтерв’ю російському виданню Коммерасантъ у четвер, 26 вересня.

Лавров заявив, що українська сторона намагається переглянути і змінити формулу Штайнмайера, стверджуючи, що реалізація формули можлива лише при виконанні ряду умов з безпеки.

При цьому, за його словами, попередній президент України Петро Порошенко “перебріхує” досягнуті в нормандському форматі домовленості, стверджуючи, що погодженої формули Штайнмайера не існує.

“Це повне спотворення формули Штайнмайера. Нагадаю, що Мінські домовленості свідчать: спочатку потрібно прийняти закон про особливий статус, потім організувати вибори в Донбасі. Там згадані українські закони, але там також згадано, що порядок проведення виборів з підключенням ОБСЄ повинен бути узгоджений з Донецьком і Луганськом. Закон законом, але думка цих самопроголошених республік має бути врахована”, – заявив Лавров.

Формула Штайнмайера. Умова для зустрічі Путіна