У порту в Норвегії загорівся російський траулер

Через пожежі в окрузі сильне задимлення. Людей, що живуть поблизу, евакуювали, а жителів прилеглих районів попросили закрити вікна.

У порту міста Тромсе на півночі Норвегії загорівся російський траулер. Про це повідомляє телерадіокомпанія NRK у середу, 25 вересня.

Повідомлення про пожежу в бухті Брейвіка надійшло в поліцію близько 11 ранку. Екіпаж траулера складався з 29 осіб. Після полудня поліція повідомила, що всі члени екіпажу знаходяться на суші.

На обстеження з підозрою на отруєння димом відправили 12 осіб.

Пожежа спричинила високий рівень задимленості в порту і околицях. З-за цього перебували в безпосередній близькості людей евакуювали. Поліція також попросила людей, які живуть в цьому районі, закрити вікна.

Причини виникнення пожежі поки невідомі. За попередніми даними, причиною пожежі стала недбалість при проведенні зварювальних робіт на судні.

Власником траулера виявилася компанія Мурманський траловый флот.

“Ніхто з російських моряків не постраждав, екіпаж тимчасово розміщений на території Університетського госпіталю Північної Норвегії. За словами інспектора, якщо траулер в результаті пожежі виявиться непридатним до проживання на ньому моряків, питання про їх подальше розміщення в Тромсе буде вирішуватись місцевим судновим агентом (компанія HolmAgency), російським судновласником і норвезькими муніципальною владою”, – повідомив генконсул Росії в Кіркенесі Ігор Лапицький, передає РБК.

Нагадаємо, що раніше пожежа сталася на великому плавучому заводі у Південних Курил. Капітан запросив евакуацію 419 членів екіпажу.

Також повідомлялося, що в Херсоні на заводі горіло судно. Загорілася оглядова палуба корабля, який на момент займання знаходився на ремонті на заводі ім. Комінтерну.