Джонсон передчасно покинув Генасамблеї ООН

Глава уряду Великобританії був змушений раніше часу повернутися в Лондон через рішення британського суду.

Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон вимушено скоротив візит до Нью-Йорк, де брав участь у Генеральній Асамблеї ООН, і повертається в Лондон, після того, як Верховний суд Сполученого Королівства прийняв рішення про незаконність рішення про припинення діяльності парламенту. Про це в середу, 25 вересня, повідомляє Sky News.

За даними британського телеканалу, перед тим як відбути з Нью-Йорка Джонсон, на адресу якого вже звучать заклики подати у відставку, подзвонив королеві Єлизаветі II, однак невідомо, чи приніс він їй вибачення у зв’язку зі сформованою ситуацією.

“Ми ніколи ні за яких обставин не обговорюємо змісту бесід між прем’єр-міністром і її величністю”, – цитує Sky News слова високопоставленого представника британського уряду.

Нагадаємо, напередодні Верховний суд Великобританії виніс рішення щодо призупинення роботи парламенту країни, визнавши рішення прем’єр-міністра Бориса Джонсона незаконним.

Як повідомлялося, 28 серпня Джонсон оголосив про припинення роботи парламенту до 14 жовтня. При цьому прем’єр відкинув твердження, що відстрочка засідань Палати громад покликана перешкодити депутатам заблокувати вихід країни з Євросоюзу без угоди про умови Brexit.