У США закликали стримувати Іран

У США закликали стримувати Іран, оскільки інше загрожує війною на Близькому Сході

Від регіональної війни на Близькому Сході “нас відділяє один ракетний удар”.

Сполучені Штати закликають Європу і світове співтовариство в цілому до активного стримування Ірану, оскільки м’яка політика відносно Тегерана загрожує, на думку Вашингтона, початком війни на Близькому Сході. Про це заявив спецпредставник США по Ірану Брайан Хукс, виступаючи 23 вересня в Нью-Йорку.

“Я це кажу вже більше року: від регіональної війни на Близькому Сході нас відділяє один ракетний удар”, – сказав співробітник зовнішньополітичного відомства США.

“І ми будемо акумулювати ризик регіональної війни, якщо не відновимо стримування, якщо приймемо культуру в основному бездіяльності і проковтування відповідних дій Ірану. Ми підвищуємо ризик виникнення регіонального конфлікту”, – вважає дипломат.

Напередодні стало відомо, що Іран до кінця року представить в ООН план співпрацьа по забезпеченню безпеки в районі Перської затоки, Ормузської протоки і Оманської затоки. Про це сказав президент Ірану Хасана Роухани на військовому параді в Тегерані.

Президент Ірану також зазначив, що присутність іноземних військ в районі Перської затоки посилює “небезпечність” в регіоні, після того, як США заявили про рішення направити додаткові війська на Близький Схід.