У Сенаті Гаїті сталася стрілянина

Сенатор відкрив стрілянину під час голосування по кандидатурі прем’єра Гаїті

Обидва постраждалих, фотограф і співробітник апарату Сенату, перебувають у лікарні, загрози їх життю немає.

Дві людини, в тому числі фотограф агентства Associated Press, отримали поранення в результаті стрілянини під час церемонії голосування в Сенаті по кандидатурі прем’єр-міністра Гаїті Фріца Вільяма Мішеля, призначеного наприкінці липня президентом Жовенелем Моизом. Як повідомив портал HaitiLibre, стрілянину з пістолета відкрив один із сенаторів.

За інформацією порталу, поранення отримав співробітник апарату Сенату. Відзначається, що обидва постраждалих перебувають у лікарні, загрози їх життю немає. Сенатор Жан-Марі Ральф Фетье, який відкрив стрілянину, пізніше заявив, що “захищався від декількох демонстрантів, які увірвалися в будівлю парламенту”.

В результаті інциденту церемонія голосування була зірвана, терміни нового засідання Сенату республіки з цього питання поки не визначені.

Раніше антипрезидентські мітинги в Гаїті відбулися в лютому цього року. Тоді громадяни країни звинувачували президента в нездатності впоратися з корупцією і причетність до гучних корупційних скандалів. Під час заворушень загинули сім чоловік.