Трамп: Майбутнє належить патріотам

Трамп виступив на Генасамблеї ООН

Американський президент проти ідей глобалізму, а за суверенітет і незалежність країн.

Президент США Дональд Трамп під час виступу на Генасамблеї ООН у вівторок, 24 вересня, заявив, що майбутнє належить не глобалістам, а патріотам, повідомляє ТАСС.

“Якщо ви хочете свободи, пишаєтеся своєю країною, якщо ви хочете демократії, тримайтеся за свій суверенітет, і якщо ви хочете миру, любіть свою країну. Мудрі лідери завжди ставлять на перше місце благо свого народу і своєї країни. Майбутнє належить не глобалістам, майбутнє належить патріотам, воно належить суверенною і незалежною країнам, які захищають своїх громадян, які поважають своїх сусідів і ті відмінності, які роблять кожну країну особливою і унікальною”, – заявив він.

Говорячи про позицію своєї країни, Трамп зазначив, що США мають намір припинити політику “нескінченних війн” і прагнуть до встановлення партнерських відносин з країнами світу замість суперництва.

“Америка готова до дружби з усіма, хто щиро прагне до миру і поваги. Багато з найближчих друзів Америки колись були нашими найбільшими ворогами. США ніколи не вірили у наявність постійних ворогів. Ми хочемо мати партнерів, а не супротивників. Америка знає, що, хоча всі можуть почати війну, тільки найбільш сміливі здатні вибрати світ”, – сказав він.

За словами Трампа, саме з цієї причини Вашингтон почав проведення “сміливою політики на Корейському півострові”.

“Наша позиція у всьому світі гранично ясна: мета Америки не полягає в тому, щоб продовжувати всі ці нескінченні війни, війни, які ніколи не закінчуються”, – заявив американський лідер.

“Маючи перед собою цю мету, моя адміністрація також прагне втілити в життя сподівання на більш світле майбутнє в Афганістані”, – додав він.

Зазначимо, перед виступом Трамп відповів на питання про військову допомогу Україні, пообіцявши утримувати допомогу Києву, поки Європа не зробить свій внесок в інтересах України.