США розширили санкційний список Венесуелі

Глава американського Мінфіну Стівен Мнучин пояснив, чому введені нові санкції проти Венесуели

Під нові обмеження американців потрапили три панамські компанії і одна фірма, що базується на Кіпрі.

Влада США внесли ще чотири компанії, а також чотири судна під панамським прапором в свій санкційний список Венесуелі. Про це повідомляється на сайті американського Мінфіну у вівторок, 24 вересня.

Згідно з текстом заяви, під санкції потрапили три панамські компанії Bluelane Overseas SA, Tovase Development Corp, Trocana World Inc і одна базується на Кіпрі компанія Caroil Transport Marine LTD.

Американська влада також внесли в чорний список кораблі під прапором Панами, які здійснюють транспортування хімічної та нафтової продукції.

“Сьогоднішні санкції спрямовані проти нафтового сектору економіки Венесуели, а також проти механізмів, які використовуються при транспортуванні нафти кубинським покровителям Мадуро, продовжує надавати підтримку колишньому незаконного режиму”, – йдеться в повідомленні.

Глава Мінфіну США Стівен Мнучин знову повторив рішучість США протистояти “колишньому незаконного режиму Мадуро, а також шкідливим іноземним представникам, які підтримують його”.

“Венесуельська нафта належить народу Венесуели і не повинна бути використана в якості переговорного інструменту для підтримки диктаторів і продовження узурпації демократії в цій латиноамериканській країні”, – заявив міністр.

Попадання в санкційний список означає заморожування активів в США і заборону для американських громадян або компаній вести бізнес з його фігурантами.

Нагадаємо, Венесуела впродовж останніх років переживає економічну кризу. Згідно з оцінками ООН, країну залишили вже більше чотирьох мільйонів осіб.

У свою чергу президент Венесуели Ніколас Мадуро сьогодні прилетів до Москви. Він планує зустрітися з Володимиром Путіним і провести переговори з російськими компаніями.