Грета Тунберг стала мемом, відчитавши світових лідерів

Активістка, яка виступає за боротьбу зі змінами клімату, стала героїнею мемів в Мережі: користувачі використовують відео та фото дівчини з саміту з клімату в ООН.

Шведська екологічна активістка, 16-річна Грета Тунберг, стала героїнею багатьох мемов в інтернеті. Про це повідомляє Huffington Post у вівторок, 24 вересня.

Тунберг емоційного виступу на саміті з клімату в ООН, де вона відчитала політиків за руйнівні наслідки їх рішень. Вона заявила, що дії політиків поставили планету на межу вимирання і переклали на молодь вирішення кліматичних проблем.

“Ви покладаєте надію на нас, на молодь. Як ви смієте?! Своїми порожніми словами ви вкрали мої мрії, моє дитинство. Мені ще пощастило. Люди страждають, вмирають. Руйнуються цілі екосистеми. Ми стоїмо на початку масового вимирання. А ви говорите тільки про гроші, годуєте нас казками про безперервному економічному розвитку. Як ви смієте!” – звернулася Тунберг до представників країн-учасниць саміту.

Зокрема, користувачі звернули увагу на зроблену в коридорі ООН відеозапис, на якій Тунберг уважно дивиться на президента США Дональда Трампа.

Find yourself someone who looks upon your worst enemy the way Greta Thunberg looks at Trump. pic.twitter.com/euhZ51abAB

— Joel Berkowitz (@JoelBerkowitz) September 23, 2019