Дії військових в Афганістані призвели до смерті 35 цивільних

Випадковими жертвами стали гості весілля, яка проходила поблизу з місцем операції афганських військових. Загинули щонайменше 35 людей, ще 13 поранені.

Щонайменше 35 цивільних загинули, 13 поранених в результаті дій афганських військових в провінції Гільменд на півдні Афганістану. Про це повідомила місцева влада, передає Радіо Свобода у понеділок, 23 вересня.

Інцидент стався ввечері 22 вересня, коли спеціальні сили здійснювали операцію в будинку, де, як стверджують чиновники, бойовики Талібану тренували смертників. За даними місцевої влади, у будинку відбувалася весілля.

“35 цивільних загинули і 13 – поранені. Ці люди відвідували весілля у місця атаки в районі Хаксар”, – заявив член ради провінції Гільменд Аттаулла Афган.

Інший член ради провінції Абдул Маджид Ахундзаде заявляє про 40 загиблих цивільних. За даними американських військових, під час рейду загинули 22 бойовики Талібану.

Нагадаємо, у вівторок, 17 вересня, пролунали вибухи в Кабулі і афганської провінції Парван. У результаті інцидентів загинули щонайменше 50 осіб.

Вибух у Калаті 19 вересня забрав життя 20 людей.

Відповідальність за всі три теракти взяли на себе бойовики руху Талібан.