У Тбілісі ураган зірвав дахи з десятків будинків

Ураганний вітер виламав дерево з коренем у Тбілісі

Дві людини постраждали із-за сильного вітру в Тбілісі, ураган зірвав дахи з десятків будинків у столиці Грузії і в передмісті.

У Грузії ураганний вітер швидкістю близько 27 м/сек повалив дерева, зірвав дахи з будинків, пошкодив лінії електропередачі в Тбілісі і в місті Руставі. Постраждали дві людини, повідомило Громадське телебачення Грузії в суботу, 21 вересня.

За інформацією Служби з управління надзвичайними ситуаціями МВС Грузії, на вулиці Долідзе в Сабурталинском районі Тбілісі велике дерево впало на двох чоловіків. Вони доставлені в клініку.

У розташованому в 11 км від Тбілісі місті Руставі вітер зірвав дахи з 15 будинків, вирвані з коренем багаторічні дерева пошкодили лінії електропередач, автомобілі, а в кількох місцях перекрили рух транспорту.

В цілях безпеки в Руставі тимчасово закритий центральний парк культури. Етнофестиваль, проведення якого планувалося в суботу, перенесено на неділю.

З-за урагану в Службу з управління НС Тбілісі та Руставі надійшло до 230 викликів. З-за сильного вітру в оперативний центр за номером 112 продовжують надходити екстрені виклики, в більшості своїй про повалених деревах і пошкоджених автомобілях.

Нагадаємо, 18 вересня в Києві в результаті сильних поривів вітру було повалено як мінімум 26 дерев. Працівники аварійно-диспетчерської служби Київзеленбуду виїхали на 11 викликів.

Синоптики попереджали українців про сильних поривах вітру в багатьох регіонах країни. А в Карпатах випав перший осінній сніг.