В Японії і Південній Кореї скасували понад 900 авіарейсів через тайфун

Тайфун Тапа отримав 17 порядковий номер у поточному сезоні

Швидкість вітру складає 30 метрів у секунду, але при поривах досягає 45 метрів в секунду.

Проходження потужного тайфуну Тапа призвело до скасування понад 900 авіарейсів в Японії і Південній Кореї, численних обривів електропередач, постраждалих і жертв. Про це повідомляє NHK в неділю, 22 вересня.

Так, у Японії в неділю скасовані 423 внутрішніх авіарейсу. У Південній Кореї число скасованих рейсів наближається до 500, свідчать дані міністерства транспорту країни.

До теперішнього часу тайфун Тапа, отримав 17 порядковий номер у поточному сезоні, послабшав до сильного тропічного шторму. Тиск в його центрі зараз становить 975 гектопаскалей. Максимальна швидкість – 30 метрів в секунду, при поривах – до 45 метрів в секунду.

Циклон знаходиться на захід від японського острова Кюсю і, як очікується, пройде над Японським морем на північний схід, торкнувшись західне узбережжя Японії і Корейський півострів. До теперішнього часу, за різними даними, відомо про 20 постраждалих в Японії і одного загиблого. У Південній Кореї також загинула одна людина, ще кілька постраждали.

Нагадаємо, тайфун Факсай в Японії забрав життя трьох осіб, а ще 40 отримали різні травми. Майже 500 тисяч будинків під Токіо залишилися без світла через масштабних розривів ліній електропередач.