Трамп звинуватив ЄС у поганій финподдержке України

Трамп дорікнув ЄС в поганій підтримці Києва

Президент США обурений тим, що європейські країни погано допомагають боротися з проблемами в Україні.

Президент США Дональд Трамп упевнений, що Україні треба виділяти більше грошей для допомоги у вирішенні проблем. Зокрема, Трамп дорікнув країни ЄС і закликав їх виділяти більше грошей Україні. Про це він заявив у неділю, 22 вересня, журналістам на Південній галявині Білого дому перед відправленням в Х’юстон, передає Сьогодні.

“В України є багато проблем. Німеччина, Франція, весь ЄС повинні виділяти більше грошей. Чому ми витрачаємо гроші, а вони ні? Порівняно з нами вони мало витрачають, і я цьому радий”, – зазначив Трамп.

Нагадаємо, за даними The Wall Street Journal, Трамп під час розмови із Зеленським у липні щонайменше вісім разів називав прізвище кандидата в президенти Джо Байдена, закликаючи розпочати розслідування в Україні проти його сина. Видання зазначає, що Трамп чинив тиск на Зеленського в ході розмови, закликаючи розпочати розслідування і співпрацювати з особистим юристом Трампа Руді Джуліані в ході цього розслідування.

Одне з джерел газети вказав, що Трамп торкався питання про надання допомоги Україні, і не вірить у те, що президент США запропонував президенту України в обмін на розслідування.

У зв’язку з цим Джо Байден закликав Трампа опублікувати розшифровку розмови з Зеленським.