У Трампа вимагають стенограму розмови з Зеленським

У США вимагають оприлюднити стенограму розмови Трампа з Зеленським

У Конгресі США зажадали, щоб адміністрація Дональда Трампа надала текстову розшифровку його розмови з Володимиром Зеленським.

Конгресмени США звернулися до адміністрації президента Дональда Трампа з вимогою надати стенограму розмови між Трампом і президентом України Володимиром Зеленським. Про це пише Голос Америки в суботу, 21 вересня.

З вимогою надати доступ до повної стенограмі розмови двох президентів виступив Комітет з розвідки Палати представників. З подібною вимогою до Білого дому звернулася співголова групи підтримки України в Конгресі конгресвумен Марсі Каптур.

“Сьогодні преса вказує, що скарга подана представником розвідки, в рамках захисту викривачів порушень щодо можливого порушення президентом Трампом основ національної безпеки, може стосуватися України”, – йдеться в заяві Каптур.

Нагадаємо, що раніше Дональд Трамп написав у Twitter, що не порушував закон під час розмови по телефону з Зеленським, а останні новини – це вигадка “фейкових ЗМІ”.

Раніше ЗМІ повідомили, що Трамп міг чинити тиск на Зеленського, вимагаючи провести в Україні розгляди, пов’язані з колишнім віце-президентом США Джозефом Байденом і його сином.