У США готовий план прориву системи ППО Калінінграда

Генерал Джеффрі Харріган

Збройні сили США у разі необхідності зможуть подолати систему протиповітряної оборони в Калінінграді.

Командувач ВПС США в Європі і Африці Джеффрі Харріган заявив, що Пентагон має план, що дозволяє перебороти систему ППО Калінінграда. Про це повідомляє Breaking Defense.

“Якщо нам доведеться цим зайнятися, наприклад, знищити Калінінградську IADS (інтегровану систему ППО), нехай не буде сумнівів, у нас є план, як це зробити”, − підкреслив Харріган.

За його словами, Вашингтон готовий “дуже вчасно” відповісти на можливу “російську агресію” в Європі.

“Ми відпрацьовуємо цю схему. Ми весь час продумуємо ці плани, і якщо коли-небудь буде потрібно, ми будемо готові їх здійснити”, − зазначив військовий.

Харріган не розкрив подробиці цих планів, проте, на думку газети, унікальне положення Калінінграда, розташованого між Польщею і Литвою далеко від решти Росії, робить її дуже вразливою метою.

Як пише Breaking Defense, в разі загрози з боку РФ буде здійснюватися всебічний наступ, що включає в себе напад з повітря, землі, моря, космосу, а також атаки в кіберпросторі та радіоелектронну боротьбу.

Нагадаємо, в липні минулого року стало відомо, що Росія активізувала будівництво військових об’єктів в Калінінградській області, поблизу кордону з Польщею.

У Росії назвали умова розгортання нових ракет