Військові США готуються до штурму секретної Зони 51

Мільйони американців раніше заявили про готовність 20 вересня піти на штурм військового об’єкта, чстобы подивитися на нібито перебувають там інопланетян.

На п’ятницю, 20 вересня, в США призначений штурм надсекретного об’єкта ВПС США під назвою Зона 51, на який записалося більше двох мільйонів чоловік. У зв’язку з цим в окрузі збираються оголосити надзвичайний стан, повідомляє Las Vegas Review-Journal.

Військово-повітряні сили США готуються до того, що під час штурму Зони 51 можуть відбутися події і закрили повітряний простір над базою. Заборона діє з 16 по 22 вересня і поширюється на будь-яку авіацію, включаючи дрони і квадрокоптеры.

У свою чергу влада округу Лінкольн (штат Невада) вже підготували необхідні документи для оголошення надзвичайного стану.

Тим часом користувач Youtube під псевдонімом LDG Station запустив пряму трансляцію штурму Зони 51.

В описі власник каналу повідомив, що сподівається побачити в забороненій зоні інопланетян.

Раніше в Facebook була запущена акція, покликана зібрати для учасників штурму американської військової бази Зона 51 в Неваді, щоб підтвердити відому легенду про те, що на базі заховані свідчення відвідування Землі інопланетянами або навіть самі інопланетяни. На “штурм” вже записалися більше двох мільйонів чоловік, ще близько мільйона написали, що “цікавляться” цим заходом. “Штурм” запланований на 20 вересня. На початку серпня Facebook закрив сторінку заходи.

Нагадаємо, військова база ВПС США Зона 51 (Area 51) розташована в штаті Невада в 130 кілометрах від Лас-Вегаса, прямо на березі висохлого озера Грум-Лейк. Базу побудували в 1955-му, але влада визнали її існування тільки в 2013.

Чому мільйони людей планують штурм Зони 51