На Техас обрушився потужний шторм, є жертви

Кілька людей потонули, близько тисячі були евакуйовані з-за повеней, викликаних тропічним штормом.

В результаті обрушився на Техас тропічного шторму Імельда загинули дві людини. Про це в п’ятницю, 20 вересня, повідомляє The Guardian.

Так, 19-річний чоловік потонув і отримав ураження електричним струмом, намагаючись врятувати коня від паводку. Ще один чоловік у віці 40-50 років потонув, коли намагався проїхати на мікроавтобусі через паводкові води глибиною 2,5 метра поблизу аеропорту Буша в Х’юстоні.

Повідомляється, що в даний час в постраждалих районах ведеться пошуково-рятувальна операція. Близько тисячі людей були врятовані і евакуйовані в притулки. У Х’юстоні було скасовано або затримано понад 900 авіарейсів.

У штаті Техас оголошено режим надзвичайної ситуації.

Incredible. These cars and SUVs look like toys, tossed around. This is just awful. #abc13 #Winnie https://t.co/wMfRfIa3w7 pic.twitter.com/UCwbs8xCHm

— Courtney Fischer (@CourtneyABC13) September 19, 2019

“GOTTA MAKE THE BEST OF IT”: @@KatherineMABC13 got this video of a man using a pool noodle to float down the 59 South road feeder. Please stay safe! https://t.co/NrPtNWjEVP pic.twitter.com/EwdlBPbS7b

— ABC13 Houston (@abc13houston) September 19, 2019

Раніше в Атлантиці циклон Умберто посилився і отримав статус урагану. Епіцентр стихії знаходиться приблизно в 320 км від узбережжя штату Флорида.

А 1 вересня на Багами обрушився ураган Доріан. За останніми даними, загинули щонайменше 50 осіб, зниклими безвісти вважаються близько 2,5 тис. осіб.