Мер Нью-Йорка знявся з президентської гонки в США

Білл де Блазіо провів передвиборну кампанію, яка тривала чотири місяці. Трамп прокоментував рішення де Блазіо в Twitter.

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо оголосив, що виходить з президентської кампанії в США перед виборами, які повинні відбутися в 2020 році. Про це повідомляє NBC у п’ятницю, 20 вересня.

Де Блазіо послався на те, що прийдешні вибори президента США – не його час.

“Я відчуваю, що вклав усе, що міг, в ці праймеріз. Очевидно, це не мій час, тому я збираюся закінчити свою передвиборну кампанію”, – заявив де Блазіо в інтерв’ю телепрограмі Morning Joe.

Рішення мера Нью-Йорка про вихід з президентської кампанії іронічно прокоментував в Twitter президент США Дональд Трамп.

“О ні, справді великі політичні новини, можливо, найбільша історія за останні роки. Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо, у якого в опитуваннях був твердий нуль, але мав великі можливості для зростання, вийшов з президентської гонки. Нью-Йорк спустошений, він повертається додому”,- написав він.

Нагадаємо, що раніше інший претендент на посаду президента США від Демократичної партії Джозеф Байден пообіцяв у разі перемоги на виборах до 2020 року зробити Україну пріоритетом міжнародної політики.