Батько хворої дитини вилаяв Бориса Джонсона за показуху перед пресою

На прем’єра Британії напав батько хворої дитини

Джонсон приїхав в лікарню в супроводі преси, коли на нього налетів з докорами батько хворої дівчинки і звинуватив його в розвалі охорони здоров’я.

Прем’єра Британії Бориса Джонсона під час візиту в лікарню вилаяв батько хворої дитини, який сказав йому, що Держслужба охорони здоров’я знищена, а Джонсон приїхав в лікарню тільки заради можливості постати перед пресою. Про це повідомляє Politico у четвер, 19 вересня.

Британський прем’єр-міністр був у замішанні і сказав: “Ну, насправді преси тут немає”, незважаючи на те, що подію висвітлювали більшість британських ЗМІ. Тоді отець вказав на журналістів і камери, сказавши: “Що ви маєте на увазі, що тут немає преси, хто ці люди?”

“What do you mean there’s no press here, who are these people?”

The father of a sick child tells Boris Johnson during a hospital visit that “the NHS has been destroyed… and now you come here for a press opportunity”. pic.twitter.com/eN7L9p2fsN

— Channel 4 News (@Channel4News) September 18, 2019

Розлюченим чоловіком був Омар Салем, лейбористський активіст, який проводив кампанію проти Brexit. Він сказав, що пояснив Джонсону “частина моєї думки про те, як він керує NHS, на основі досвіду моєї 7-денний дочки, якій годинами нехтували минулої ночі”.

За його словами, команда у відділенні невідкладної допомоги в університетській лікарні Whipps Cross в Лондоні “була чудовою”, але лікаря сім’я не могла дочекатися годинами.

Прес-секретар прем’єр-міністра заявив, що Салем, зрозуміло, “дуже нервував”, і прем’єр-міністр “не збирається ховатися від цих обставин, коли він робить такі візити, і, очевидно, прагне поговорити з людьми, поспівпереживати і побачити, чим він може допомогти”, – повідомляє The Guardian.

Нагадаємо, що раніше британський прем’єр скасував прес-конференцію в Люксембурзі з-за протесту: протестувальники почали грати Симфонію №9 Антоніна Дворжака і прем’єру Люксембургу довелося проводити прес-конференцію в самоті поруч з порожнім подіумом, де мав стояти Джонсон, і британським прапором.

Також повідомлялося, що британське видання The Sun опублікувало фотографію, на якій прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон представлений, як відомий супергерой коміксів і фільмів Халк. Таке порівняння для себе придумав сам Джонсон, заявивши, що Британія звільниться від “наручників ЄС, як неймовірний Халк”.