У Нью-Йорку продають будинок, в якому Трамп провів дитинство

Власники готові продати двоповерховий цегляний будинок, що знаходиться в районі Квінс, тому учаснику аукціону, який запропонує найвищу ціну.

Особняк в Нью-Йорку, в якому президент США Дональд Трамп провів дитинство, виставлений на аукціон. Про це пише The New York Times.

Як зазначає видання, торги завершаться 14 листопада. У них візьмуть участь покупці, які заздалегідь подали заявки і внесли заставу.

Власники готові продати двоповерховий цегляний будинок, що знаходиться в районі Квінс, тому учаснику аукціону, який запропонує найвищу ціну. Вони також залишають за собою право зняти особняк з торгів, якщо не отримають за нього мінімальну вартість, її розмір не розголошується. Не пояснюється також, яка мінімальна ставка.

Як відзначає видання, в даний час особняк, в якому п’ять спалень, належить компанії Trump Birth House. Хто є її власником, не розголошується. В Paramount Realty USA пояснили, що особи, яким належить зараз особняк, придбали його з метою капіталовкладення. В їх числі немає родичів Трампа.

Будинок був побудований в 1940 році і належав батькові чинного американського лідера – Фреду Трампу (1905-1999). Він був відомим забудовником. Трампи жили в особняку до тих пір, поки майбутньому обраному президенту не виповнилося чотири роки. Після цього сім’я переїхала в інший будинок, розташований неподалік.

Як повідомляв Корреспондент.net, малюнок Дональда Трампа продали на аукціоні майже за 30 тисяч доларів. Стартова ціна лота становила 9 тисяч доларів.

У США з молотка пішов особистий автомобіль Трампа