Саудівська Аравія продала будинок в Стамбулі, де був убитий Хашогги – ЗМІ

Джамаль Хашогги був задушений відразу після того, як увійшов у будівлю генконсульства

Саудівське консульство переїхало в район Сарыер провінції Стамбул, де знаходиться консульство США.

Влада Саудівської Аравії близько місяця тому продали будівлю свого консульства в Стамбулі, в якому в жовтні минулого року був убитий саудівський журналіст Джамаль Хашогги. ПРО це напередодні повідомив телеканал Habeturk TV.

Відзначається, що будівля, розташована в престижному районі Стамбула Левент, було продано за третину ринкової ціни. Даних про його нового власника немає.

За інформацією телеканалу, саудівська дипмісія переїхала в район Сарыер провінції Стамбул, де знаходиться консульство США.

Стверджується, що для здійснення операції з нерухомістю Саудівської Аравії необхідно було отримати дозвіл МЗС Туреччини. Однак представник турецького зовнішньополітичного відомства заявив Middle East Eye, що у них немає ніякої інформації, що підтверджує акт купівлі-продажу.

Нагадаємо, 2 жовтня Джамаль Хашогги зник під час візиту в генконсульство Саудівської Аравії в Стамбулі. Представники королівства спочатку наполягали на тому, що він покинув консульство живим. Однак 19 жовтня в Ер-Ріяді все-таки визнали, що журналіст був убитий всередині будівлі.

За даними ЗМІ, наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Салман Аль Сауд міг віддати наказ про вбивство Хашогги. До аналогічного висновку прийшли співробітники турецьких спецслужб.