У Білорусі заявили про розкриття схеми поставок зброї з України в РФ

Зброя переміщалося з України транзитом через Литву, а звідти великими партіями – в Росію, стверджує глава білоруського митного відомства.

У Білорусі співробітники Державного митного комітету (ДМК) та КДБ розкрили схему переміщення зброї з України в Росію через територію країни. Про це голова ГТК Юрій Сенько розповів в інтерв’ю телеканалу Білорусь-1 у понеділок, 16 вересня.

За його словами, зброю переміщалося з України транзитом через Литву, а звідти великими партіями – в РФ.

“Наскільки ми володіємо інформацією, у Російської Федерації після завершення цієї спецоперації було виявлено велику кількість зброї – це автомати, пістолети, стрілецька зброя у вигляді рушниць, близько 9 тисяч боєприпасів. Цілий арсенал був вилучений спецслужбами на території Російської Федерації”, – розповів голова ГТК.

Нагадаємо, 3 вересня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ був змушений закрити кордон з Україною через нібито звідти ринула потоку зброї.

У свою чергу українські прикордонники спростували слова білоруського лідера. За їх даними, рівень незаконного трафіку зброї через кордон країни з Білоруссю знизився.