Суд Болгарії дозволив будівництво Турецького потоку

Верховний адміністративний суд Болгарії припинив провадження у справі газопроводу Турецький потік.

Верховний адміністративний суд Болгарії повідомив про припинення провадження у справі, пов’язаній з суперечкою про вибір підрядника для будівництва ділянки газопроводу Турецький потік на території країни. Про це повідомляє прес-служба суду.

Як повідомляється, суд залишив без розгляду подану консорціумом “Газове розвиток і розширення в Болгарії” скаргу на рішення Комісії про захист конкуренції, згідно з яким підрядник повинен стати італійсько-саудівський консорціум Arkad.

В ухвалі суду зазначено, що скарга була залишена без розгляду у зв’язку з відсутністю у исца “волі до оскарження”, підтвердженням чого став письмовий запит до болгарського філії компанії – учасниці консорціуму Completions Development, яка, в свою чергу, афілійована з Трубною металургійною компанією (ТМК) Дмитра Пумпянського.

У свою чергу, видання Радіо Болгарія наголошується, що Верховний адмін суд своїм рішенням дозволив будівництво Турецького потоку через територію країни.

Нагадаємо, 19 листопада 2018 року Ердоган і Путін запустили першу нитку газопроводу Турецький потік, що проходить по дну Чорного моря. У грудні на території Туреччини почалося будівництво наземної частини Турецького потоку.