У Лукашенка спростували плани створення конфедерації з РФ

Мінськ спростував плани створення конфедерації Росії та Білорусі

Прес-секретар президента Білорусі підкреслила абсолютний пріоритет збереження незалежності в ході економічної інтеграції з Росією.

В основі економічної інтеграції Росії та Білорусі лежить проритет збереження незалежності, заявила прес-секретар президента Білорусі Наталія Ейсмонт в інтерв’ю виданню Нова Нива.

“В основі будь-яких процесів лежить теза про незалежність Білорусі та Росії. Це свято! Червоні прапорці – це суверенітет і незалежність кожної з країн. В інтеграційних ж процесах ми йдемо на ті кроки, які економічно доцільні. Ніяких спільних органів не створюється – до цього країни не готові”, – заявила Ейсмонт, коментуючи публікацію в ЗМІ про плани Москви і Мінська створити конфедерацію, назвавши подібні твердження “журналістськими штампами”.

Вона нагадала, що відомства двох країн відмінно взаємодіють у форматі спільних колегій, зазначивши ефективність Парламентського зборів, Союзної ради міністрів і Вищої держради Союзної держави.

Раніше ЗМІ повідомили, що Росія і Білорусь об’єднуються в конфедерацію. Програма інтеграції двох країн передбачає об’єднання митної та енергетичної систем.