Іран назвав цілі для ударів в разі війни з США

Під прицілом іранських військових знаходяться дві американські бази і один корабель США на Близькому Сході.

Командувач військово-космічними силами Корпусу вартових ісламської революції бригадний генерал Амір Алі Хаджізаде заявив, що всі американські військові бази і судна, розташовані в радіусі двох тисяч кілометрів від території Ірану, знаходяться в зоні досяжності іранських ракет, пише РБК 15 вересня.

“Кожен повинен знати, що всі американські бази та їх судна, що знаходяться на відстані до двох тисяч, які перебувають у зоні досяжності наших ракет”, – заявив Хаджізаде, додавши, що Іран постійно готується до повномасштабної війни”.

За словами генерала, після того як Іран збив американський безпілотник над Перською затокою, іранські ракети були націлені на бази США аль-Удейд (знаходиться в Катарі), аз-Зафра (розташована на території ОАЕ) і один американський корабель в Оманській затоці.

“Ми вдарили по цим цілям у разі реакції [на інцидент] з боку США”, сказав генерал.

У травні минулого року США вийшли з ядерної угоди в односторонньому порядку. Незабаром Іран відмовився виконувати свої зобов’язання з-за введених Вашингтоном санкції.

У цьому зв’язку ситуація в Перській затоці загострилася до межі і знаходиться на межі збройного конфлікту. Детальніше у матеріалі Іран збагатив уран і загрожує знищити Ізраїль.

За літо Іран захопив кілька нафтових танкерів і був звинувачений у підриві нафтопроводів. На цих вихідних в Саудівській Аравії відбулася нова атака на нафтозавод. У цьому Вашингтон звинуватив Тегеран, але останній заперечує свою причетність.

У даний момент саудити переживають нафтова криза, на тлі якого індекси компаній королівства значно впали.