Трамп оголосив про знищення сина бен Ладена

Хамза бен Ладен знищений в ході контртерористичної операції

На Хамзі бен Ладена лежала відповідальність за плани і діяльність ряду терористичних угруповань.

Хамза бен Ладен, син лідера терористичного угруповання “Аль-Каїда” Усами Бен Ладена, знищений в ході операції, проведеної американським спецназом на кордоні Афганістану і Пакистану. Про це йдеться в заяві, поширеній Білим домом від імені президента США Дональда Трампа в суботу, 14 вересня.

“Впливовий представник “Аль-Каїди” Хамза бен Ладен, син Усами бен Ладена, знищений в ході контртерористичної операції США в регіоні Афганістану/Пакистану”, – йдеться в заяві.

Про деталі операції нічого не повідомляється, але наголошується, що “втрата Хамзи бен Ладена не тільки позбавить “Аль-Каїду” важливого елементу у керівництві та символічної зв’язку з його батьком, але й підірве активність угруповання”.

У заяві йдеться, що на Хамзі бен Ладена лежала відповідальність за плани і діяльність ряду терористичних угруповань.

Нагадаємо, 1 серпня з’явилася непідтверджена інформація про загибель Хамзи бен Ладена. В останній раз “Аль-Каїда” опублікувала заяву від імені сина бен Ладена в 2018 році. Тоді він погрожував Саудівської Аравії і закликав жителів Аравійського півострова до повстання.

У січні 2017 року Хамза бен Ладен був оголошений Держдепартаментом США особливо небезпечним міжнародним терористом. У лютому 2019 року за інформацію про його місцезнаходження обіцяли мільйон доларів.