У США встановили надувну фігуру Трампа в образі щури

Щур одягнена в костюм з червоною краваткою і помадою, описує телеканал. У правій “лапці” вона тримає маленький телефон.

Жителі американського міста Балтімор в штаті Меріленд перед візитом президента Дональда Трампа встановили надувну фігуру, що зображає його в образі щури. Про це повідомив телеканал CBS News в четвер, 12 вересня.

Відзначається, що фігуру встановили на вулиці Президент-стріт зі стікером “Борись з фашизмом, зупини Трампа”. За словами протестувальників, мета – показати Трампу, як його слова і дії впливають на звичайних людей. Щур одягнена в костюм з червоною краваткою і помадою, описує телеканал. У правій “лапці” вона тримає маленький телефон.

Крім того, там з’явився знак з пропозицією перейменувати вулицю в “проспект президента Барака Обами” на честь екс-президента США.

Це перший візит Трампа в Балтімор в якості президента, нагадує телеканал. Перед його прибуттям у місті, де він повинен був виступити перед своїми прихильниками і конгресменами-республіканцям, пройшли акції протесту.

Це не перший випадок, коли Трампа зустрічає його надувна копія. На початку червня в Лондоні пройшли акції протесту у зв’язку з візитом Трампа до Великобританії. Активісти запустили на парламентській площі в центрі британської столиці шестиметровий повітряна куля у вигляді одягненого в підгузник немовляти-Трампа з мобільним телефоном у руці.

Раніше в Словенії встановили дерев’яну статую Трампа. Статуя заввишки вісім метрів і зображує лютого президента США в синьому костюмі з червоною краваткою.