Марихуана визнана лікувальною ще в одній державі

У Парагваї тепер можна вирощувати і обробляти марихуану для самостійного та медичного використання.

Законопроект про декриміналізацію медичного використання марихуани прийняв Сенат Парагваю. Про це повідомляє видання Ultima Hora у п’ятницю, 13 вересня.

Тепер люди, які вирощують і обробні марихуану виключно для самостійного і медичного споживання, будуть звільнені від кримінальної відповідальності. При цьому в людини повинно бути свідоцтво про захворювання, при якому можливе вживання медичної конопель, підтверджене Моз і соцслужбами.

Парагвайським компаніям почнуть видавати ліцензії на виробництво та контрольовану комерціалізацію медичної марихуани, повідомляє РИА Новости. Безпосередньо в Моз буде надходити два відсотки виробленого товару – його безкоштовно роздадуть бідним.

Нові заходи спрямовані на полегшення стану хворих, що страждають епілепсією, онкологічними, дегенеративними та іншими захворюваннями.

Нагадаємо, що повна або часткова легалізація марихуани вже відбулася в Люксембурзі, Канаді, Уругваї, Чехії, Польщі, Хорватії, ряді регіонів Італії, Португалії, Австрії та деяких інших країнах.

Супрун – за канабіс. Всі плюси і мінуси