Ураган Доріан: на Багамах пропали безвісти 2,5 тисячі осіб

Ураган Доріан завдав потужний удар по Багамам

Список зниклих осіб поки попередній. Перевірка всіх отриманих даних ще не завершена і продовжується робота з базами даних.

В результаті потужного урагану Доріан, який кілька днів поспіль бушував на Багамах, зниклими безвісти вважаються 2,5 тисячі осіб. Такі дані, станом на 11 вересня, оприлюднили влади Співдружності Багамських Островів.

У той же час, влада підкреслили, що цей список осіб поки що попередній, оскільки перевірка всіх отриманих даних ще не завершена і продовжується робота з базами даних.

Також в органах місцевої влади підтвердили вже 50 загиблих від урагану Доріан. Представники влади побоюються, що кількість загиблих і далі буде рости, враховуючи масштаби руйнувань. Згідно з офіційними даними, із зони лиха евакуйовано тисячі людей.

Втім, представники влади говорять про “істотне скорочення кількості громадян, які просять про евакуацію.

Нагадаємо, ураган Доріан зруйнував понад 13 тисяч будинків на Багамських островах. Потім стихія пронеслася вздовж атлантичного узбережжя США до канади.

Відомо, що страхові компанії оцінюють можливий збиток від урагану Доріан в Карибському регіоні від 3,5 до 6,5 млрд доларів.

Джерело: Українська служба Deutsche Welle