У МЗС РФ заявили про ризик ядерної війни

Таку ситуацію заступник голови російського відомства пояснив тим, що дії “колег на Заході стають більш емоційними, часом вельми агресивними”.

У МЗС РФ вважають, що ситуація в сфері стратегічної стабільності погіршується, існує ризик початку ядерної війни. Відповідну заяву зробив заступник голови відомства Сергій Рябков, передає “Інтерфакс” у четвер, 12 вересня.

Рябков стверджує, що ризик ядерної війни існує “навіть в ситуації відсутності у сторін наміру розв’язувати ядерний конфлікт”. Заступник міністра посилається на негативну динаміку, яка нібито проявляється в останній рік, коли дії російських “колег на Заході стають більш емоційними, часом вельми агресивними”.

“Вони (західні країни – ред.) уникають обговорення назрілих питань по суті, блокують роботу діалогових каналів, продовжують розхитувати архітектуру контролю над озброєннями”, – заявив Рябков.

Рябков запевняє, що Росія готова до відновлення повноцінних переговорів з США з питань стратегічної стабільності.

“Наша позиція добре відома. Ми виступаємо за відновлення повноцінних переговорів про забезпечення стратегічної стабільності і міжнародної безпеки і розраховуємо на відповідну готовність наших заокеанських колег до серйозного зацікавленій діалогу”, – стверджує Рябков.

Раніше Путін заявив, що Росія зробить заборонені перш ракети.

Пізніше розвідка США з’ясувала, що російська ракета з ядерним двигуном Буревісник буде готова до 2025 року.