В Ла-Манші затримали рекордну кількість мігрантів

Британські прикордонники стали частіше затримувати нелегалів

Дві групи нелегальних мігрантів встигли висадитися на берег у Великобританії, перш ніж їх заарештували.

Чотири невеликі човни були перехоплені при спробі перетнути протоку Ла-Манш. 86 мігрантів намагалися незаконним способом потрапити у Великобританію з Франції, повідомляє агентство Press Association (PA) з посиланням на міністерство внутрішніх справ у середу, 11 вересня.

На човнах були чоловіки, жінки і, можливо, неповнолітні. Відзначається також, що арешт 86 мігрантів за один раз – рекордний показник.

Зазначено, що дві інші групи мігрантів встигли висадитися на берег, перш ніж їх заарештували. Британське міністерство внутрішніх справ оголосило, що співпрацює “на всіх рівнях” з французькими властями, виступаючи проти цього небезпечного і незаконного” явища.

У серпні міністр внутрішніх справ Великобританії Прити Пател і її французький колега Крістоф Кастанер погодилися активізувати спільні заходи по скороченню кількості перетинів протоки на невеликих човнах.

За даними Лондона, 65 мігрантів, які раніше незаконно прибули до Великобританії на човнах, були з січня по кінець серпня депортовані в інші європейські країни.

Нагадаємо, на початку червня в Ла-Манші затримали більше сімдесяти мігрантів. На той момент це кількість було рекордним.

Джерело: Російська служба Deutsche Welle