На пост Болтона претендують десять кандидатів – ЗМІ

Екс-радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон

Серед можливих претендентів на посаду радника з нацбезпеки – спецпредставник США по Ірану Брайан Хук.

Білий дім розглядає десять кандидатів на заміну помічника президента США з нацбезпеки Джону Болтону, який пішов у відставку, повідомляє телеканал CNN.

Зокрема, три джерела в Білому домі заявили телеканалу, що в якості можливого наступника Болтона розглядається спецпредставник Держдепартаменту США по Ірану Брайан Хук.

Крім того, називаються кандидатури колишнього першого заступника Болтона, генерал-майора у відставці Ріки Уэддела, а також спецпредставника США по КНДР і фахівця з Росії Стівена Бигэна.

У списку можливих кандидатів також присутні спеціаліст з нацбезпеки в апараті Білого дому Роб Блер, радник з нацбезпеки віце-президента США Кіт Келлог, посол США в Німеччині Річард Гренелл, посол в Нідерландах Піт Хокстра, генерал у відставці Джек Кін, екс-глава Ради національної безпеки Білого дому Фред Флиц.

За деякими даними, Трамп розглядає на посаду полковника у відставці Дугласа Макгрегора, який виступає в якості експерта з нацбезпеки на телеканалі Fox News.

Раніше повідомлялося, що Чарлі Капперман стане виконуючим обов’язки радника президента США з нацбезпеки.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп повідомив, що попросив напередодні Болтона подати у відставку, так як був не згоден з його позицією щодо низки питань. При цьому Болтон заявив, що сам вирішив подати у відставку.