Конгрес США може надати військову допомогу Україні всупереч Трампу

Трамп заморозив допомогу Україні: Конгрес може обійти це рішення

Дональд Трамп заморозив 250 млн дол військової підтримки Україні. У Конгресі впевнені, що обидві партії проголосують за надання цих грошей Україні.

Президент США Дональд Трамп заморозив військову допомогу Україні в розмірі 250 мільйонів доларів, але американські сенатори від Демократичної і Республіканської партій очікують, що Конгрес санкціонує її виділення, навіть якщо Трамп відмовиться її розморозити. Про це повідомляє Reuters в середу, 11 вересня.

Зокрема про це заявив сенатор-республіканець Рон Джонсон.

“Якщо Трамп вирішить не витрачати ці гроші, я абсолютно впевнений, що обидві партії Конгресу проголосують за їх переассигнацию”, – заявив він.

Його колега з Демократичної партії Кріс Мерфі також висловився на користь надання грошей Україні.

Мерфі заявив, що на недавніх зустрічах з українськими чиновниками було ясно, що у них немає повного розуміння, чому гроші можуть не дійти до Києва.

Мерфі і Джонсон, кожен з яких нещодавно відвідував Україну, заявили, що намагалися переконати українців у тому, що Конгрес підтримує країну, яка зіштовхується з “російською агресією”.

“Незалежно від того, що робить президент, Конгрес Сполучених Штатів з вами, і ми підтримуємо мужність українського народу”, – навів Джонсон слова, які говорив українцям.

Нагадаємо, що раніше Дональд Трамп заявив, що готовий при необхідності взяти участь в переговорах між Росією та Україною.

Чим шантажує Трамп. Київ в центрі виборів у США