У Кремлі прокоментували інформацію про “шпигуна”

Смоленков працював в адміністрації президента Росії, але був звільнений “близько двох або трьох років тому”, підтвердив Пісків.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков підтвердив інформацію про те, що Олег Смоленков, якого американські ЗМІ називають шпигуном в російському керівництві, дійсно працював в адміністрації президента РФ, повідомляє “Інтерфакс” у вівторок, 10 вересня.

За словами Пєскова, Смоленков “кілька років тому був внутрішнім розпорядженням звільнено, його посаду не належала до категорії вищих посадових осіб, так званих вказних посад”. Він зазначив, що цей співробітник був звільнений близько двох або трьох років тому.

Як стверджує Пісків, Смоленков за родом служби не мав прямих контактів з президентом РФ.

На пряме запитання, чи був Смоленков шпигуном, Пєсков відповів: “Ні, я не можу це підтвердити, бо я не знаю, чи він був агентом чи ні”.

“Всі ці міркування американських ЗМІ про те, хто кого екстрено вивозив, від кого рятував і так далі – це, самі розумієте, такий жанр, швидше, pulp fiction, “кримінального чтива”, тому давайте залишимо це на їх розсуд”, – сказав Пєсков.

Прес-секретар президента РФ зазначив, що не володіє інформацією, чи зник після звільнення Смоленков і де він знаходиться зараз.

Раніше американські ЗМІ заявили, що ЦРУ в ході спецоперації в 2017 році вивіз з Росії шпигуна, який багато років працював в російському керівництві. За даними ЗМІ, інформатором ЦРУ був Олег Смоленков, який в 2017 році пропав після виїзду на відпочинок в Чорногорію з сім’єю.