В Узбекистані жінка викинула двох немовлят з вікна пологового будинку

Жінка була в розладі з-за того, що її донька народилася з дефектом ніг і вирішила від неї позбутися.

В Наманганської області на сході Узбекистану жінка викинула з вікна пологового будинку свого і чужого немовлят, щоб позбутися від дочки, народженої з дефектом. Про це повідомляється на сайті генпрокуратури Узбекистану у вівторок, 10 вересня.

Зазначається, що напередодні вночі на задньому дворі пологового комплексу Наманганської районної лікарні були знайдені дві новонароджені дівчатка з важкими каліцтвами. Дітей доставили в реанімацію, але врятувати не змогли.

“У ході попереднього слідства було встановлено, що одна з пацієнток, перебуваючи в розладі з-за того, що її донька народилася з дефектом ніг, вирішила позбавитися від неї і приховати злочин. Вона викинула з вікна другого поверху пологового комплексу свого немовляти і дитини іншою породіллі, яка лежала в цій же палаті”, – йдеться в повідомленні Генпрокуратури.

За даним фактом порушені кримінальні справи за статтями “умисне вбивство” відносно матері новонародженої і неналежне виконання своїх професійних обов’язків щодо відповідальних осіб пологового комплексу. Санкції статті передбачають покарання за вбивство від 15 до 25 років позбавлення волі, по другій статті – від п’яти до восьми років.

Раніше в Одеській області жінка отримала умовний термін за вбивство немовляти. Вона вирішила долонею “притримати соску в роті” дитини, щоб той перестав плакати і заснув, але таким чином вона перекрила доступ повітря до носа і рота.