Лавров заявив, що Трамп не видавав йому держсекретів США

Лавров заявив, що ніколи не зустрічався з Смоленковым

Глава МЗС Росії повідомив, що на зустрічі з Трампом у травні 2017 року ніхто ніяких держсекретів не видавав і в черговий раз зазначив, що ніколи не бачився з Олегом Смоленковым.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у вівторок, 10 вересня, повідомив журналістам, що на його зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, яка відбулася в травні 2017 року у Вашингтоні, ніхто ніяких державних таємниць нікому не видавав, передає ТАСС.

“Я не хочу коментувати чутки, тим більше, що, як я вже сказав, ніколи з цією людиною (колишнім співробітником адміністрації президента РФ Олегом Смоленковым – ред. ) не спілкувався. Можу коментувати тільки факти”, – сказав глава МЗС Росії, відповідаючи на відповідне питання.

“Я ніколи його не бачив, ніколи з ним не зустрічався, не стежив за його кар’єрою, ні за його пересуваннями”, – сказав міністр.

“Ви згадали про мою зустріч з президентом Трампом у травні 2017 року в Білому домі. Так ось, ніхто в ході цієї бесіди нікому ніяких державних або навіть недержавних секретів не видавав”, – підкреслив Лавров.

Раніше повідомлялося, що після візиту Лаврова в Білий дім США вивезли з РФ топ-шпигуна.