У Путіна розповіли про перспективи після обміну

Пєсков позитивно оцінив обмін полоненими

Обмін утримуваними особами може створити умови для виконання Мінська, повідомив прес-секретар президента РФ.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков позитивно оцінив у суботу, 7 вересня, обмін між РФ і Україною, він вважає, що це – привід для обережного оптимізму на майбутнє, повідомляє ТАСС.

“Це був обмін утримуваними особами. Ми позитивно оцінюємо і вітаємо відбувся обмін”, – заявив журналістам представник Кремля.

На його думку, минулий обмін, “безумовно, дає привід для обережного оптимізму в плані продовження подальшої роботи в руслі пошуку шляхів нормалізації відносин між Росією та Україною і, звичайно, що головне – для забезпечення умов щодо реалізації мінських домовленостей”.

Пєсков повідомив, що Путін пройшов свою частину шляху для того, щоб відбувся обмін утримуваними особами між РФ і Україною, а їх зустріч в аеропорту – не прерогатива глави держави.

“В цілому це не прерогатива глави держави. Глава держави свою частину шляху пройшов, щоб цей обмін зміг відбутися. І це є головним, а не приїзд чи не приїзд в аеропорт”, – сказав він.

Нагадаємо, в суботу, 7 вересня, відбувся обмін полоненими між Росією і Україною.

В аеропорту Бориспіль приземлився літак з 35 українськими громадянами, в числі яких Роман Сущенко, Олег Сенцов, Володимир Балух, Станіслав Клых і моряки, затримані в Керченській протоці в листопаді 2018 року.

Обмін полонених українців: реакція світових лідерів