У Нью-Йорку вандал пошкодив статую бика

Чоловік вдарив статую металевим предметом, схожим на інструмент банджо. Пошкодженим виявився правий ріг бика.

Житель американського штату Техас пошкодив бронзову статую Атакуючого бика в Нью-Йорку на вулиці Уолл-стріт. Про це повідомив телеканал ABC в суботу, 7 вересня.

Відзначається, що 42-річний Тевон Варлак з Далласа був затриманий за звинуваченням в акті вандалізму стосовно одного із символів Нью-Йорка. За даними міської поліції, чоловік вдарив статую металевим предметом, схожим на інструмент банджо. Пошкодженим виявився правий ріг бика.

Скульптура Атакуючий бик, також відома як Бик з Уолл-стріт, була створена в 1989 році скульптором італійського походження Артуро Ді Модіка. Бронзова статуя розташована в південній частині Манхеттена і є популярною пам’яткою для туристів.

Раніше в канадському місті Вінніпег знайшли голову від пам’ятника князю Володимиру Великому, пошкоджений невідомими. Також вандали відбили тризуб з верхньої частини скульптури і хрест.

Також повідомлялося, що в Києві розгромили меморіал героя Небесної сотні Нигояна. Вандала затримали і для обстеження на адекватність помістили в психоневрологічний диспансер.