Ураган на Багамах: Трамп хоче розміщувати постраждалих на круїзних лайнерах

Трамп придумав, куди подіти постраждалих з Багамсчких островів

Американський лідер запропонував компаніям, що мають круїзні лайнери, надати їх в якості стаціонарного житла постраждалих від стихійного лиха.

Президент США Дональд Трамп запропонував надати притулок на круїзних лайнерах мешканцям Багамських островів, чиї будинки були зруйновані в результаті урагану Доріан. Про це американський лідер написав у п’ятницю, 6 вересня, на своїй сторінці в Twitter.

“Берегова охорона США, Федеральне агентство по врегулюванню питань надзвичайних ситуацій та інших, а також країни, які надають допомогу, попросили доставити людей з постраждалих районів Багамських островів в інші райони Багам, які не постраждали і в хорошому стані. Всі компанії, які мають круїзними лайнерами і готові надати їх в якості стаціонарного житла і не тільки. Я впевнений, будуть оцінені”, – написав Трамп.

За даними телеканалу NBC, близько 70 тисяч людей потребують допомоги на островах Абак і Великий Багама-за удару стихії.

На Багамських островах, згідно з останніми даними влади, з-за урагану, загинули щонайменше 43 людини. Офіційні особи зазначають, що це не остаточна цифра. Близько 13 тисяч будинків пошкоджені або зруйновані. Затоплено великі території.

Нагадаємо, 3 вересня Доріан з п’ятої категорії ослаб до другої, не дійшовши до США.