У Британії водій злякався павука і вбив пішохода

Переляканий чоловік спробував змахнути членистоноге і втратив керування. Його Mercedes-Benz C220 заїхав на тротуар.

У Великобританії чоловіка позбавили водійських прав на три роки після того, як він відволікся під час руху потрапив в аварію, яка завершилася смертю пішохода. Про це повідомляє видання Daily Mail.

У серпні 2018 року 31-річний уродженець Литви Эдвинас Гилиус (Edvinas Gilius) повертав праворуч на жвавому перехресті в місті Брадфорд, графство Уест-Йоркшир на півночі Англії. Несподівано перед його обличчям зі стелі салону почав повівати павук.

Переляканий водій спробував змахнути членистоноге і втратив керування. Його Mercedes-Benz C220 заїхав на тротуар та врізався у стовп.

Стовп впав на голову 58-річної Джанет Кавуд (Janet Cawood), яка збиралася перейти дорогу по пішохідному переходу, жінка втратила свідомість. Її негайно доставили в лікарню з серйозними травмами голови, включаючи переломи основи черепа. Вона померла через 13 днів після аварії.

Гилиус визнав себе винним. У п’ятницю, 6 вересня, Королівський суд Брадфорда засудив його до року громадських робіт і 220 годин неоплачуваних робіт. Чоловікові належить виплатити 320 фунтів стерлінгів як компенсацію судових витрат, також його позбавили права керувати автомобілем на три роки. Суддя зазначив, що литовець щиро розкаювався у вбивстві жінки і жодного разу не сідав за кермо з моменту аварії.