Франція активізується в нормандському форматі

Еммануель Макрон

Макрон привітав звільнення Сенцова і пообіцяв, що Франція та Німеччина активізують зусилля в нормандському форматі для прогресу Мінська.

Франція та Німеччина активізують зусилля в нормандському форматі для прогресу в реалізації мінських угод. Про це, коментуючи обмін полоненими, заявив президент Франції Еммануель Макрон, повідомляє прес-служба Єлисейського палацу.

Так, Макрон привітав обмін полоненими між Росією і Україною, назвавши його вирішальним кроком до відновлення конструктивного діалогу, який повинен бути продовжений в найближчі тижні.

“Франція разом з Німеччиною активізує свої зусилля в нормандському форматі для подальшого прогресу та реалізації політичного компоненту мінських угод”, – йдеться в заяві.

Крім того, Макрон на своїй сторінці в Тwitter окремо відзначив, що вітає звільнення режисера Олега Сенцова в рамках обміну полоненими.

“Ми завжди були на його боці”, – написав він.

Як повідомлялося, сьогодні в аеропорту Бориспіль приземлився літак із звільненими українцями. Їх зустрічали родичі і керівництво країни.

Нагадаємо, з Києва і Москви синхронно вилетіли літаки з ув’язненими, які були звільнені обома країнами в рамках обміну утримуваними особами.