Дівчина сполошив хлопця з-за вибору страви для першого побачення

Дівчина сполошив хлопця в листуванні, запропонувавши йому на перше побачення скуштувати м’ясну тарілку.

Користувачка програми для знайомств Tinder сполошив хлопця в листуванні, запропонувавши йому на перше побачення скуштувати м’ясну тарілку. 22-річна Даниэлль Бетсі (Danielle Betsy) з Канади опублікувала скріншот у своєму Twitter-акаунті, повідомляє Лента.ги.

За словами мешканки Канади, вона скористалася додатком під час поїздки в Німеччину. Хлопець на ім’я Ян (Jan) першим написав їй. Він запитав Бетсі: “А що таке м’ясна тарілка?” Дівчина пояснила, що це тарілка, повна м’яса, сиру і винограду, яку з’їдають з вином. На це Ян приніс вибачення і сказав, що “не готовий до такого”.

Сама дівчина описала подію так: “Німецькі хлопці дивні”. Пізніше вона додала, що “збереже м’ясну тарілку до весілля”. Твіт набрав більше 3,7 тисяч ретвітів і 40 тисяч лайків.

 

 

Користувачі в коментарях здивувалися такій реакції хлопця. Багато хто вважав, що в інших країнах такого б не сталося.

“Французькі хлопці так не вчинили б”, – підкреслив georgecoskramza.

Одна з юзерів порадила Бетсі використати інше слово – Vesperbrettle. Так у Німеччині називають тарілку з м’ясною нарізкою і сосисками.

Раніше вчені повідомили, що кохання з першого погляду не існує. Для формування почуттів необхідно хоча б чотири побачення.