У Бразилії знову образили дружину Макрона

Міністр економіки Бразилії назвав дружину Макрона некрасивою

Міністр економіки Бразилії Паулу Гедес назвав дружину президента Франції негарною, однак пізніше вибачився за свій вчинок.

Дружина французького лідера Емманюель Макрона Бріжит Макрон знову стала об’єктом “жарту” бразильського політика. На цей раз іронічні висловлювання щодо її зовнішності допустив міністр економіки південноамериканської республіки Паулу Гедес, який поспішив, втім, вибачитися за свій вчинок, повідомляють РИА Новости.

“Президент (Бразилії Жаир Болсонару – ред.) не збрехав, вона дійсно негарна, це чиста правда”, – сказав Гедес, виступаючи в четвер перед підприємцями в столиці північно-східного бразильського штату Сеара, Форталезі.

Потім, придушивши сміх, він додав: “Не буває некрасивих жінок. Є дами, на яких дивляться з невірного ракурсу”.

Пізніше в четвер головний економіст Болсонару приніс письмові вибачення за своє висловлювання, назвавши подію “жартом”.

“Міністр Паулу Гедес просить вибачення за сьогоднішню публічну жарт …, в якій згадувалася перша леді Франції Бріжит Макрон”, – йдеться в поширеному в пресі повідомленні.

На думку міністра, таким чином він хотів проілюструвати той факт, що історія з мали місце раніше відомим випадом на її адресу з боку бразильського лідера була віддана надмірно широкого розголосу в збиток “важливим та терміновим для країни питань”.

У глави Мінекономіки “не було ні найменшого наміру завдати особисту образу” дружині Макрона, підкреслюється в документі.

Нагадаємо, раніше скандал розгорівся після того, як в мережі були опубліковані знімки Жаїра Болсонару і Еммануеля Макрона з першими леді Бразилії і Франції, які супроводжувалися підписом: “Тепер ви розумієте, чому Макрон переслідує Болсонару?”.

Пізніше президент Бразилії видалив образливий коментар на адресу дружини Макрона.