У Білорусі пояснили зміцнення кордону з Україною

У Радбезі Білорусі пояснили, що Мінськ не закриває пункти пропуску з Україною, а вдосконалює їх.

Білорусь зміцнює охорону державного кордону для недопущення нелегального ввезення зброї з України. Про це заявив держсекретар Ради безпеки країни Станіслав Зась в середу, 4 вересня, передає Інтерфакс-Україна.

“Ми не закриваємо пункти пропуску з Україною, навпаки, їх вдосконалюємо і розвиваємо. Ми раді всім гостям, які приходить з добрими намірами. Але, разом з тим, ми виставляємо жорсткий заслін для тих, хто приходить з іншими цілями – неправомірними. Для цього зміцнюється межа, що те, що знаходиться поза пунктами пропуску”, – сказав він.

“Це не якась надзвичайщина, це нормальний процес – створення державного кордону з сусідніми державами”, – додав держсекретар Ради безпеки Білорусі.

Зась зазначив, що країна враховує ризики, які виходять з території України. “Скільки тисяч одиниць зброї у вільному доступі? Адже це зброя десь гуляє. По-друге, і у нас є люди, які бажали б скористатися цією зброєю і дістати його. Ми повинні жорстко присікати такі устремління. В нашу країну зброю потрапляти не повинно”, – підкреслив він.

У Держприкордонслужбі відповіли на звинувачення Лукашенко про потік зброї

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ був змушений закрити кордон з Україною через хлинули звідти потоку зброї.