Путін: Обмін полоненими буде масштабним

Переговори РФ і України з обміну ув’язненими близькі до фіналу – Путін

Володимир Путін вперше прокоментував обмін військовополоненими з Україною. Він заявив, що переговори знаходяться на фінальній стадії.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що обмін військовополоненими між Росією і Україною буде масштабним. Таку заяву він зробив на економічному форумі у Владивостоці в четвер, 5 вересня.

Він стверджує, що це стане “хорошим кроком до нормалізації відносин між країнами”.

“Ми финализируем наші переговори, обмін буде великим, масштабною”, – сказав Путін, уточнивши, що найближчим часом стануть відомі всі подробиці.

“Досить складно було приймати рішення по конкретним людям, але підходимо до фіналу”, – сказав президент РФ, додавши, що російські влади діють “виходячи з міркувань гуманності”.

Нагадаємо, що раніше російська сторона відмовлялася здійснювати обмін, якщо обмінний список не буде включений Володимир Цемах, що фігурує в справі про збитий МН17. Детальніше про це читайте у матеріалі Цемах спотикання. Чому затримується обмін.

В кінці серпня в мережі поширилася неправдива інформація про нібито відбувся обмін полоненими. Тоді люди провели цілий день в аеропорту, чекаючи літак із звільненими українцями.