Пасажир літака EasyJet замінив пілота

Пілот авіакомпанії не вийшов на роботу, із-за чого рейс відкладався на невизначений час. Тоді один з пасажирів запропонував свої послуги.

Пасажир літака британської авіакомпанії EasyJet, який повинен був вилетіти з Манчестера до іспанського міста Аліканте, замінив пілота, який не вийшов на роботу. Про це у середу, 4 вересня, повідомляє Manchester Evening News.

Відзначається, що пасажир Майкл Бредлі, який перебував у відпустці і на цьому рейсі збирався вилетіти до Іспанії, запропонував свої послуги після того, як з’ясувалося, що пілот літака не вийшов на роботу.

Пасажирів сповістили про те, що рейс затримується на невизначений термін вже після того, як вони пройшли реєстрацію. Щоб не чекати в аеропорту кілька годин до подачі резервного борту, Бредлі, який летів з дружиною і дитиною, запропонував авіакомпанії свої послуги.

Він подзвонив на гарячу лінію EasyJet і повідомив, що він працює пілотом і готовий сісти за штурвал літака. Адміністрація авіакомпанії передзвонила йому менш ніж через хвилину і погодилася на його пропозицію.

У EasyJet розповіли, що Бредлі був допущений до польоту після ретельної перевірки. У нього, як уточнили в компанії, що були при собі паспорт і ліцензія пілота. Представник авіаперевізника зазначив, що Бредлі, зокрема, дозволили летіти, так як до цього у нього було чотири вихідних.

В авіакомпанії заявили, що цей випадок став винятковим і подякували Бредлі за допомогу.

Раніше повідомлялося, що пасажир допоміг екстрено посадити Boeing 757 в Португалії, коли йому стало погано.

А в Шотландії заарештували двох п’яних пілотів. Обидва пілоти не пройшли належне перед польотом тестування на наявність алкоголю.