Олімпійську лыжницу знайшли мертвою в Іспанії

Востаннє спортсменку бачили живої за два тижні до цього. Її тіло знайшли в горах неподалік від Мадрида.

Тіло іспанської олімпійської лижниці Бланки Фернандес Очоа було знайдено в горах за межами Мадрида майже через два тижні після того, як її востаннє бачили живою. Про це з посиланням на Guardia Civil повідомляє CNN у четвер, 5 вересня.

Черговий офіцер з цивільної поліції в середу виявив тіло Фернандеса Очоа в Ла-Пеньоте, горі біля Серседильи, до північно-заходу від іспанської столиці.

У 1992 році Фернандес Очоа стала першою іспанською жінкою, яка завоювала медаль на зимових Олімпійських іграх, завоювавши бронзу в слаломі у французькому Альбервілі.

56-річна Фернандес Очоа, яка брала участь у чотирьох зимових Олімпійських іграх з 1980 по 1992 рік, була в останній раз помічена 23 серпня в районі Араваков на околиці міста, повідомляється у твіті Національної поліції Іспанії.

Її автомобіль, Mercedes A-Class, був знайдений в неділю. Її тіло було знайдено через три дні після масштабної пошукової операції.

Національна поліція написала в Твіттері свої співчуття друзям і родині Фернандес Очоа, а також подякувала “всіх добровольців, які брали участь в пошуку за останні кілька днів”.

Поліція регулярно публікувала оновлення про пошук в Твіттері, показуючи, що групи фахівців використовували літаки і вертольоти, щоб в кінцевому підсумку знайти лыжницу.

Нагадаємо, що раніше іспанець загинув під час традиційного забігу биків.

Також повідомлялося, що Іспанія зробила міжнародне оповіщення із-за масового отруєння.