Брат Бориса Джонсона пішов з постів міністра і депутата з-за Brexit

Джон Джонсон був міністром у справах університетів і науки, а також членом парламенту

В останні тижні Джон Джонсон розривався між вірністю сім’ї і національними інтересами.

Молодший брат прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона – Джо – оголосив про відставку з поста міністра у справах університетів і науки та звільнення з парламенту через політичні розбіжності з ним. Про це Джо Джонсон написав у Twitter в четвер, 5 вересня.

“Це було честю – протягом дев’яти років представляти Орпінгтон і працювати міністром при трьох прем’єрах. В останні тижні я розривався між вірністю сім’ї і національними інтересами. Це нерозв’язний конфлікт, так що настав час іншим зайняти мої пости депутата і міністра”, – написав брат прем’єра.

Відомо, що Джо Джонсон підтримує проведення другого референдуму про Brexit з включенням в бюлетень варіанту “залишитися в ЄС”.

“Прем’єр-міністр і як політик, і як брат розуміє, що Джо було нелегко”, – прокоментував новину журналістам представник офісу прем’єра.

Зазначивши, що Джо Джонсон був прекрасним, талановитим міністром і відмінним депутатом”, представник канцелярії сказав, що прем’єр хотів би подякувати Джо Джонсона за все, що той зробив.

Напередодні прем’єр Великобританії Борис Джонсон закликав провести дострокові вибори в парламент 15 жовтня. Заява прозвучала після того, як Палата громад прийняла законопроект, що забороняє Brexit 31 жовтня у разі відсутності угоди з ЄС.

Пізніше парламент Великобританії проголосував проти дострокових виборів.